0 => Okänt fel: "Illegal string offset 'attributes'" på raden 246 i filen /home/httpd/ansvarsbesiktning/ansvarsbesiktning.se/platform/core/clOutputHtmlForm.php 1 => Okänt fel: "Array to string conversion" på raden 246 i filen /home/httpd/ansvarsbesiktning/ansvarsbesiktning.se/platform/core/clOutputHtmlForm.php Kontakt
 
         
 

Kontakt

Om du vill komma i kontakt med oss så är du välkommen att ringa, vår receptionist hjälper dig att komma i kontakt med rätt person!

Du kan också ställa en fråga i kontaktformuläret till höger eller mejla en förfrågan direkt till någon av våra avdelningsansvariga.

 

VD

John Widmark
john.widmark@ansvarsbesiktning.se


Akustik

Michael Ädel
michael.adel@ansvarsbesiktning.se

 

Besiktning


Jeanette Jernberg
jeanette.jernberg@ansvarsbesiktning.se



Vibrationsmätning


Michael Ädel
michael.adel@ansvarsbesiktning.se



Eldstäder och Ventilation


Stephan Norin
stephan.norin@ansvarsbesiktning.se

 

Skadeutredning och Tredjemanshantering

Carl Waldenfeldt
carl.waldenfeldt@ansvarsbesiktning.se

 

Riskanalys

Vilhelm Wickman
vilhelm.wickman@ansvarsbesiktning.se

 


Vibrationsisolering


Michael Ädel
michael.adel@ansvarsbesiktning.se

 

 

Ekonomi & Personal

Kirsi Alpcrona
kirsi.alpcrona@ansvarsbesiktning.se


 

 

  08 - 749 18 50
     
  Mån-Tors: 8.00 – 17.00
Fre: 08.00 – 15.00
Lunchstängt: 11.00 – 12.00


Hitta till oss


Visa större karta
 

 

 

Webbdesign Argonova
Länkar